26.08.2011

Delireceğim! (Kişisel Not)

Bir yere yazmam lazımdı şuan şu öfke patlamasının bana zarar vermemesi için yazmam lazım. Twitter'daki 140 karakter bana yetmediğine göre hani twitter dalga geçiyor ya "you should be more smart diye" Daha akıllı olmalıymışız kendimizi 140 karakterle ifade edebilmek için yok kardeşim ben de o akıl yok!

Bu kişisel notu okumak zorunda bıraktığım için sizi üzgünüm.

Delireceğim gerçekten! İş hayatından öylesi sıkıldım öylesi sıtkım sıyrıldı ki bugün dedim ki; şeytan diyor ki doğum iznine bugün çık bir daha da DÖNME!. Herkes birbirinin üzerine iş yıkıyor. Kimse işini yapmıyor, yahu boktan bir IBAN numarasını muhasebeden öğrenmek için 12 mail 4 telefon trafiği yaşıyoruz burada. Alt tarafı bilgisayarında tek bir tuşa basacak zat-ı muhterem. Yok ama bir eşşek var şirkette adı Tüten. Herşeyi yapari herkese yardım eder. Sonrada yıl sonunda performans görüşmelerinde omzuna eşşek armasını takarlar!!!

Şu Kadir gününde Allaha ettiğim duaların içinde şu var: Allahım yüce rabbim sen evladıma kavuştuktan sonra bize her anlamda zenginlik yaşat. Dimağımı aç şu iş dışında yapabileceğim para kazanabileceğim araçları görmeme vesile ol. Gönlüm ve dimağım her zaman açık olsun senin yolundan çıkmasın yarabbim.

Bitti :) ohh rahatladım da bir nebze :)
Yorum Gönder