6.09.2011

Mim mi O da Ne :)

Görkem nam-ı diğer Rüzgarlı Günler ve Geceler severek takip ettiğim, mail kutuma yeni bir yazısı var diye mail geldiğimde heyecanlandığım bir blogger. Tesadüfe bakın ki ikimizde aynı meslekteniz ee ne var bunda diyebilirsiniz ee meslek Dramaturg'luk olunca ilginç oluyor tabii :)

Görkem bayramdan hemen önce yeni bir yazı yazmış:"Bloggerlar N'lerini seçiyor" diye. Mim'lemişler Görkem'i Görkem'de diğer bloggerları mimlemiş. Listeye bir de baktım ki benim de adım, blogum var hem de en hamile blogger diye. Heyecanlandım, duygulandım. En bi hamile ben miyim şimdi :))
Mim ne ola ki diye kendi kendime çok sormuşumdur bloglara bakarken eskiden işte şimdi ne olduğunu biliyorum.

Sonra Deli Annem Görkem onu mimleyince, mimlenmeye istinaden yeni bir yazı yazmış ve beni en vefalı bloggerlar arasında koymuş. Mutluluğum katmerlendi böylece. Kişisel olarak tanışmasam da yazılarından ve blogları aracılığı ile tanısam da sadece sevdiğim iki insan tarafından mimlenmiştim.

Ben de benzer bir Mim yazısı yazmaya niyet ettim. Gelin görün ki son günlerim inanılmaz yoğun geçiyor oğlum tekmeleyene kasılmalar olana kadar hamile olduğumu bile unuttuğumu söyleyebilirim. İşyerindeki son 2 haftam sonra doğum iznine çıkıyorum yerine bakacak kişi işe başladı tüm gün dirsek dirseğe çalışıyoruz ve nefes bile almaya vaktim olmuyor. Sosyal ağlarla tamamen iletişimim kesildi. İşte bu sebeble benzer bir mim yazısı yazamadım.

Sadece iade-i ziyaret misali yazıyı yazabilseydim. En iyi Türkçe'yi kullanan Blogger, en yorumcu blogger, en farklı bakış açısına sahip blogger mimini kesinlikle Deli Annem'e verecektim.
En keyifli okuduğum heyecanla yeni yazısını beklediğim mimim de Görkem'e gidecekti elbette. Listenin diğer kısımlarını düşündüm ama işte yazıya dökemedim.

Bu arada bir sır vereyim mi hala mim ne ola ki ya dediğim oluyor :) Tamam evet hamilelikte beyin küçülüyormuş ne var bunda :)
Yorum Gönder